Przeżyjmy razem czas radosnego oczekiwania narodzin Chrystusa, spotykając się w niedzielę 15 grudnia w godzinach 9.00 - 16.00 w krużgankach pelplińskiego opactwa.

Katolicka Rozgłośnia Diecezji Pelplińskiej „Radio Głos” rozpoczęła 23 listopada uroczyste świętowanie ćwierćwiecza swojej działalności. Podczas Mszy św. koncelebrowanej w bazylice katedralnej w Pelplinie biskup Ryszard Kasyna stwierdził, że „świat potrzebuje dzisiaj prawdziwych misjonarzy nadziei, a nie proroków nieszczęść”.

Nowe Drogi Jakubowe na Pomorzu: Droga Pelplińska i Człuchowska wchodzące w skład Pomorskiej Drogi św. Jakuba zostały po oznakowaniu wpisane w sieć Dróg Jakubowych w Polsce. 

Oznakowanie Nowych Dróg Jakubowych na Pomorzu: Drogi Człuchowskiej i Drogi Pelplińskiej zostało dofinansowane przez Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego oraz Powiat Tczewski.

 

 

Miło nam ogłosić, że zostaliśmy laureatami nagrody Orły Turystyki 2019! Ideą plebiscytu jest zebranie wszystkich ocen klientów, jakie funkcjonują w serwisach internetowych na temat danego punktu i atrakcji turystycznej. Diecezjalne Centrum Informacji Turystycznej zdobyło 9,1 punktów na 10 możliwych.

Szanowni Państwo, Drodzy Turyści!
To wyróżnienie cieszy nas szczególnie, ponieważ jest oparte o pozytywne opinie, które nam wystawiliście.

Dziękujemy Wam za zaufanie i docenienie naszej pracy oraz za zaangażowanie w oddawaniu głosów! :-)

 

 

Zespół Golec uOrkiestra zaprasza na koncert 25-lecie Radia Głos, który odbędzie się w sobotę, 7 grudnia 2019 r. o godz. 19:00 w Bazylice katedralnej w Pelplinie. 

Diecezjalne Centrum Informacji Turystycznej w Pelplinie | informacja.diecezja-pelplin.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem