Kontynuując organizację przedsięwzięcia "Niedziela Palmowa w klasztorze pelplińskim", z przyjemnością informujemy, iż w niedzielę 5 kwietnia br. na terenie dawnego opactwa cysterskiego w Pelplinie odbędzie się jarmark wielkanocny. Celem Jarmarku jest promowanie lokalnych i regionalnych tradycji, zwyczajów i dziedzictwa kulturowego związanego ze Świętami Zmartwychwstania Pańskiego.

Do aktywnego udziału w organizacji tego wyjątkowego przedsięwzięcia zapraszamy artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, placówki oświatowe oraz koła gospodyń wiejskich. Poszukujemy Wystawców oferujących ręcznie wykonane ozdoby wielkanocne, produkty regionalne, miody i przetwory miodne, zioła, nalewki itp. 


Kiermasz odbywać się będzie w godzinach 8.00-16.00 na placu przed katedrą i Collegium Marianum. Organizator udostępnia wyłącznie miejsce wystawiennicze. Wyposażenie stoiska (stoły, krzesła, itp.) należy do Wystawcy.

Zachęcamy do włączenia się w organizację warsztatów dla dzieci, które odbywać się będą w siedzibie Informacji Turystycznej od godziny 12.30.

Prosimy wszystkich zainteresowanych Wystawców o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w kiermaszu

>>> DOSTĘP DO FORMULARZA ONLINE

Za stoiska handlowe Organizator pobiera opłaty w wysokości zależnej od powierzchni stoiska:
do 2 m2    10 zł
do 9 m2    20 zł
do 16 m2   30 zł   
Organizator może zapewnić dostęp do energii elektrycznej (dodatkowa opłata 10 zł).

 

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA WNIOSKÓW ORAZ AKTYWNY UDZIAŁ W ORGANIZACJI JARMARKU 

Nabór trwa do 31 marca 2020 roku.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować do Diecezjalnego Centrum Informacji Turystycznej w Pelplinie

tel. 58 536 19 49
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYDARZENIA JUŻ WKRÓTCE!

Diecezjalne Centrum Informacji Turystycznej w Pelplinie | informacja.diecezja-pelplin.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem