Szanowni Państwo!

W związku z aktualnie panującą  sytuacją epidemiologiczną z wielką przykrością informujemy, iż tegoroczna XX. Jubileuszowa edycja Jarmarku Cysterskiego  w Pelplinie przeniesiona zostaje na trzeci weekend września roku przyszłego tj. 18-19.09.2021.

Obecna sytuacja  w Polsce oraz obowiązujące przepisy sanitarne ale przede wszystkim troska o Państwa zdrowie, zmusiły głównych organizatorów  tego wydarzenia do podjęcia takiej właśnie  decyzji.  Zasięg  Jarmarku, jego Jubileuszowa edycja oraz konieczność zapewnienia  uczestnikom pełnego bezpieczeństwa znacznie przekracza możliwości zorganizowania pelplińskiego  święta   na właściwym poziomie i we właściwej oprawie.

Jarmark od  19 lat wskrzesza dzieje i tradycje czasów, kiedy ziemią pelplińską gospodarował Zakon Cystersów. To jedna z największych tego typu imprez w regionie, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Pelplina, Kociewia i Pomorza. Mamy nadzieję na spotkanie z Państwem tradycyjnie w trzeci weekend września w przyszłym roku i  już teraz zapraszamy  na  XX  Jarmark Cysterski w Pelplinie.

Diecezjalne Centrum Informacji Turystycznej w Pelplinie | informacja.diecezja-pelplin.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem