IT Plac Tumski 1, 83-130 Pelplin, tel. (58) 536 19 49

XXIV edycja targów turystycznych Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR
środa, 21 marca 2018 16:06

mt_ignore

W Łodzi odbyła się XXIV edycja targów turystycznych Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Na tak ważnym branżowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć stoiska promocyjnego Kociewia, które było reprezentowane przez Lokalną Organizację Turystyczną KOCIEWIE w łączności z Powiatem Tczewskim i Powiatem Świeckim, ze wsparciem Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Targi NA STYKU KULTUR od wielu już lat stanowią platformę wymiany wiedzy, doświadczeń oraz informacji przez reprezentantów branży turystycznej oraz są miejscem bezpośredniego kontaktu pomiędzy przedstawicielami polskich regionów oraz potencjalnymi turystami z aglomeracji łódzkiej. Corocznie NA STYKU KLUTUR odwiedza ponad osiem tysięcy mieszkańców Łodzi i województwa łódzkiego co sprawia, że impreza jest doskonałą okazją do zaprezentowania atrakcji turystycznych całego Kociewia szerokiej publiczności.

LOT KOCIEWIE wspólnie z partnerami przybliżała zainteresowanym osobom uroki naszego Regionu i zachęcała do odwiedzenia w sezonie 2018. Mieszkańcy Łodzi zainteresowani byli nie tylko długimi, wakacyjnymi pobytami ukierunkowanymi na wypoczynek, ale również krótkimi weekendowymi wypadami, opartymi o zwiedzenie i rekreację na dwóch kółkach.

Sezon turystyczny dopiero się rozpoczyna, a przed Lokalną Organizacją Turystyczną KOCIEWIE oraz parterami kolejne możliwości prezentowania oferty spędzania czasu wolnego na Kociewiu. W dniach 7-8 kwietnia zaprezentujemy się podczas Free Time Festiwal w Gdańsku, a już tydzień potem na Targach Turystyki i Wypoczynku LATO w Warszawie.

 


Pelplin, 14-15 września 2019. Zapraszamy!
Diecezjalne Centrum Informacji Turystycznej. Plac Tumski 1, 83-130 Pelplin, tel. (58) 536 19 49realizacja: mgdesign.pl